fbpx

Dzięki za zapisanie się do newslettera!

Dzięki za zapisanie się do newslettera!

Ebook, który dla Ciebie przygotowałem, poszedł właśnie na maila 🙂

Ale to jeszcze nie wszySTKO!

Ale to jeszcze nie wszystko!

Tylko teraz – przez najbliższe 15 minut – masz możliwość kupna mojego flagowego produktu czyli ebooka Roadmapa programisty w najniższej możliwej cenie 69 zł.

Oferta jest JEDNORAZOWA – za 15 minut ta strona wygaśnie i nigdy nie będziesz już miał opcji zakupienia Roadmapy programisty w tej cenie.

Regularna cena wynosi 89 zł i NIGDY jej nie obniżam. To książka, która warta jest dużo, dużo więcej – zawarłem w niej wiedzę będącą efektem kilkunastu lat doświadczenia w branży IT.

Przeczytanie Roadmapy programisty pomoże zaoszczędzić Ci wielu miesięcy poszukiwań, błądzenia i kręcenia się w kółko. Zamiast tego otrzymasz jasne wskazówki czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą.

W efekcie zaoszczędzisz masę czasu oraz pieniędzy, które mógłbyś lub mogłabyś wydać na niewłaściwe kursy czy szkolenia. Zwiększysz też swoje szanse na szybsze otrzymanie pracy w branży IT, dzięki czemu szybciej zaczniesz zarabiać dobre pieniądze.

Mówiąc krótko – Roadmapa programisty to inwestycja, która zwróci Ci się kilka, kilkanaście, a być może nawet kilkaset razy.

Roadmapa programisty 89 zł, tylko teraz 69 zł!

Czym jest roadmapa programisty?

CZYM JEST ROADMAPA PROGRAMISTY?

To drogowskaz, który nakieruje Cię na właściwe tory w nauce programowania.

Gdy zaczynamy przygodę z programowaniem problemem nie jest dostęp do wiedzy. Internet jest pełen kursów, poradników i tutoriali. Problemem jest to, że nie wiemy jak z tej wiedzy skorzystaćJak z tej masy materiałów wybrać to, co faktycznie istotne? Skąd wiedzieć, czego się uczyć, kiedy i dlaczego? Jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Odpowiedzią na ten powtarzający się wśród początkujących programistów problem jest Roadmapa programisty.

CO OTRZYMASZ KUPUJĄC ROADMAPĘ PROGRAMISTY?

CO OTRZYMASZ KUPUJĄC ROADMAPĘ PROGRAMISTY?

k

Dokładny plan nauki

Ponad 100 stron wyselekcjonowanych, dobrze przemyślanych treści – zamiast lać wodę, krok po kroku prowadzę Cię przez kolejne tematy, wskazując czego powinieneś się uczyć i dlaczego.

Fragment nr 1 (Git)

Fragment nr 2 (REST API)

v

Niezbędną teorię

Kilkaset konceptów i pojęć, które musisz znać (zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej) rozpoczynając karierę w branży IT.

Tematy, które znajdziesz w książce: Podstawy programowania, umiejętności i narzędzia potrzebne do nauki programowania, możliwe drogi programisty, wybór języka do nauki, znajomość systemu operacyjnego, obsługa konsoli systemowej, algorytmy, programowanie obiektowe, bazy danych SQL, podstawy sieci komputerowych, Git, REST API, testowanie aplikacji, dobre praktyki w programowaniu, wzorce projektowe, frameworki, zarządzanie projektami.

Pomysły na praktyczne projekty

Pomysły na ponad dwadzieścia projektów podzielonych na kilka poziomów trudności – najważniejsza w nauce programowania jest praktyka, więc dbam o to, abyś realizował na swojej drodze checkpointy w postaci projektów dopasowanych do Twojego aktualnego stanu wiedzy.

CO O ROADMAPIE PROGRAMISTY MóWIĄ oSOBY, które ją przeczytały?

CO O ROADMAPIE PROGRAMISTY MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE JĄ PRZECZYTAŁY?

Oferta wygasa za kilka minut

Oferta wygasa za kilka minut

Po wygaśnięciu oferty Roadmapa programisty będzie cały czas dostępna, ale już nigdy nie będzie możliwości zakupienia jej w takiej cenie jak teraz. Na obecną chwilę regularna cena wynosi 89 zł i jeżeli będzie się zmieniać, to tylko w górę.

Roadmapa programisty 89 zł, tylko teraz 69 zł!